Легкові шини

Під час вибору легкових шин, варто знати певну інформацію, що стане вирішальною для отримання позитивного результату. Якщо знати потрібні характеристики якісного товару, то під час відвідування магазину обрати корисну продукцію не викликатиме складнощів. Відтепер ви дізнаєтесь яким чином надійно підібрати шини для легкового автомобіля.

Особливості легкових покришок

Визначаючи вартість на легкову гуму, продавець враховує декілька факторів. Перш за все це типових розмір виробу, а вже потів додаткові специфіки. До необов’язкових характеристик відносять технологію Run Flat, яку іноді використовують під час виготовлення гуми.

В Україні не просто купити гуму, оскільки асортимент під час вибору величезний. Серед наданий на ринку примірників, легко обрати той товар, котрий не допоможе вашому автомобілю досягти потрібного результату у проходимості. Під час вибору варто розумітись на технічних характеристиках легкових покришок, а також володіти інформацією про параметри виробу.

Сучасні магазини пропонують безкоштовний сервіс, який автоматично підбирає потрібні моделі. Але якщо ви купуєте покришки на автомобільному ринку, то варто знати, як відрізнити корисну гуму від такої, що може лише зашкодити. Перш за все варто відрізняти її від вантажної і ось як це зробити.

Способів для встановлення різниці існує декілька. Перш за все пам’ятайте, що необхідно перевіряти індекс навантаження зазначений на товарі. Вантажні варіанти завжди позначаються подвійними числами, наприклад 152/148. Це викликано тим, що саме вантажівки дуже часто оснащують подвійною парою колес.

По-друге, оглядайте саму конструкцію покришок. Вантажні вироби значно більші за легкові. Під час їх виготовлення використовується більша кількість корду, а тому бокова частина буде ширшою. Для легкових автомобілів притаманно маркувати продукцію буквою «P», що означає пасажирський. Вантажівки не можуть бути пасажирськими, томі така покришка саме на легковий автомобіль.

Звертайте увагу на малюнок, який нанесено на протектор. Якщо він має глибокі та більш ширші розрізи, то це ключова властивість для вантажної та спеціальної техніки. Вивчивши ці три прості методи, ви зможете на один погляд відрізняти два типи автомобільних шин.

Рекомендації з використання легкових шин

Якщо ви не бажаєте витрачати кожного сезону гроші на нову резину, ми радимо використовувати наступні поради:

  • не використовуйте агресивний метод гальмування та набрання швидкості. Таким чином скорочується термін використання гуми;
  • не допускайте деформації гуми під час їзди по поганому покриттю. Уникайте негативного впливу умов бездоріжжя;
  • не допускайте перенавантаження транспорту. Використовуйте лише таку вагу, котру може перевозити ваш автомобіль на певному виті покришок;
  • дотримуйтесь правил зберігання сезонної гуми.

Матеріал вивчено, систематизовано та підготовлено на базі публікацій сайту шин ТайрКлаб.