Належне оцінювання нерухомого майна (Дніпро)

Жителі міста Дніпро мають можливість звернутись до Української універсальної біржі, так як вони надають допомогу громадянам по різним питанням. Одним із таких є проведення оцінки нерухомого майна. Характерною для сервісу є абсолютна прозорість при проведенні оцінки, незалежність від будь яких сторін та достатньо обґрунтовані висновки експертів. Ознайомимося ж із цим питанням детальніше.

Особливості проведення належного оцінювання нерухомого майна в Дніпрі

Громадянам надається унікальна можливість дуже вигідно купувати нерухоме майно у держави. А відтепер, ще й з’явилась можливість купувати землі. УУБ це інноваційний сервіс, створений для допомоги громадянам у вирішенні актуальних на цей час проблем. Спеціалісти сервісу залюбки допоможуть обрати майно, прийняти участь у торгах та оцінити його вартість, відповідно до закону.

Фахівці УУБ володіють повним доступом до необхідної інформації, яка потрібна для проведення оцінки майна. Для них проведення оцінювання – це звичайний робочий день, тому зволікань при наданні послуги не виникає. Під час проведення перевірки, вони звертають увагу на цілу низку необхідних факторів, а саме:

  • На вид майна;
  • На тех. характеристики;
  • На вигідне положення при розташуванні;
  • На результати аналізу стану ринку нерухомості;

Працюючи із біржою, в клієнта відпадуть будь-які сумніви щодо правильності зробленого вибору, оскільки це насправді кращі спеціалісти на ринку.

Як мешканцям Дніпра замовити послугу

Як було сказано раніше, УУБ має можливість надавати послуги своїх спеціалістів по оцінці нерухомого майна. Ознайомтесь із їх умовами прямо зараз, перейшовши за посиланням https://www.uub.com.ua/otsinochna-diyalnist/zamovyty-otsinku-neruhomosti-u-dnipri/. На сайті є інформація у відкритому доступі без необхідності додаткових реєстрацій. Є можливість зателефонувати та отримати консультацію.

Для проведення оцінки вам знадобляться наступні документи:

  • Док-ти про право власності;
  • Тех. паспорт;
  • План будинку або приміщення;

Фізичні особи надають копію паспорту та ідентифікаційного коду, а юридичні особи відповідний витяг із державного реєстру. При необхідності, юристи фірми самостійно можуть отримати такі данні по вашій довіреності.