Переваги та недоліки використання фундаментних блоків

Будівельна сфера, як і безліч інших напрямків постійно розвивається. З кожним роком з’являється ще більше нових матеріалів та особливих технологій для створення нових конструкцій а якихось цікавих об’єктів. При цьому, не завжди ці технології можна назвати справжні інноваційними. Все ще є велика кількість надійних та перевірених матеріалів, які використовуються не один десяток років, причому досить успішно.

Перш за все, хочеться звернути уваги на фундаментні блоки. Говорячи більш простими словами – це чудова альтернатива заливці бетону. В сучасних реаліях досить часто люди віддають перевагу саме такому варіанту. Він вважається більш простим та швидким, так як не потребує постійного замішування бетону.

При цьому, для того щоб поставити подібні блоки все рівно потрібна відповідна техніка, без якої це буде зробити максимально важко. Знайти якісні залізобетонні блоки – це не так легко, як може здаватися на перший погляд є дуже багато важливих моментів та критеріїв, які потрібно брати до уваги для того щоб не прогадати з вибором.

Про які саме переваги йде мова?!

Перш за все, людей цікавлять саме переваги й така тенденція є цілком звичною. До основних переваг таких виробів можна віднести:

  • Стійкість до земельних поштовхів – мова йде про землетруси, які хоч і не є зовсім частим явищем в Європі, але цей момент також варто взяти до уваги;
  • Міцність по відношенню до механічних чинників – мова йде про те, що такі блоки є достатньо міцними й вони не будуть сильно пошкоджені у випадку, якщо на них будуть діяти якісь механічні чинники;
  • Практичність – великою перевагою є той момент, що такі блоки максимально зручні в плані користування. Вони не потребують якогось особливого догляду та уваги. Головне – це правильно провести їх встановлення, чого вже буде більш ніж достатньо для того, щоб вони показали свою надійність;
  • Швидкість монтажу – на відміну від звичайного заливання фундаменту, встановлення блоків відбувається набагато швидше. Тут також є декілька факторів, які потрібно брати до уваги. Перш за все, мова йде про вагу одного такого блока.

В цілому, це і є декілька цікавих моментів, які все ж таки варто брати до уваги. Головне – це підійти до цього питання максимально серйозно та відповідально.

Як відбувається встановлення таких блоків?!

Насправді, в самій технології немає нічого важкого і вона не потребує якихось особливих знань та розуміння важких моментів.

  • Спочатку проводиться розрахунок кількості блоків та матеріалів, які знадобляться для підготовки фундаменту;
  • Наступний етап полягає в тому, щоб підготовити основу й саму територію під викладання блоків;
  • Далі, відповідна територія розбивається на ділянки й проходить встановлення самих блоків.

Ви можете дізнатися про це детальніше, якщо скористаєтесь порадами спеціалістів від Каскад Бетон, які добре розуміються в таких питаннях, пройшовши через все це на власному досвіді.